سونی موبایل، از صبح امروز به صورت رسمی آپدیت اندروید 7.0 نوقا را برای خانواده Z5 عرضه کرد. این به روزرسانی برای تمامی مدل های این خانواده با شماره ساخت 32.3.A.0.372 و در چند منطقه از جهان عرضه شده است.

برای اکسپریا Z5 Compact، این آپدیت خوشبختانه در ابتدای کار در کشور ایران و سایر کشورهای خاورمیانه ارائه شد. مثل همیشه ما رام رسمی این منطقه را با پشتیبانی کامل از زبان فارسی برای شما آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه دانلود کنید.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، جدیدترین نسخه رسمی از اندروید 7.0 نوقا برای مدل E5803 اکسپریا Z5 Compact با شماره ساخت 32.3.A.0.372 است که از طریق برنامه Flashtool و یا به صورت مستقیم از آپدیت سنتر گوشی قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه E5803 اکسپریا Z5 Compact را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور