سونی روز گذشته با انتشار به روزرسانی اندروید 7.0 برای اکسپریا XA Ultra آخرین مرحله به روزرسانی اندروید نوقا را آغاز کرد. در روز نخست این آپدیت در چند منطقه از جهان در دسترس کاربران قرار گرفت اما از امروز این آپدیت در مناطق گسترده تری از جمله خاورمیانه و ایران قابل دریافت شد.

به روزرسانی اندروید 7.0 نوقا برای اکسپریا XA Ultra با شماره ساخت 36.1.A.0.179 برای تمامی نسخه های این دستگاه اعم از تک سیم و دو سیم انتشار یافته است. مثل همیشه ما رام رسمی منطقه خاورمیانه با پشتیبانی کامل از زبان فارسی را برای سهولت در به روزرسانی برای شما آماده کرده ایم.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، جدیدترین نسخه رسمی از اندروید 7.0 نوقا برای مدل F3212 اکسپریا XA Ultra با شماره ساخت 36.1.A.0.179 است که از طریق برنامه Flashtool و یا به صورت مستقیم از آپدیت سنتر گوشی قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه F3212 اکسپریا XA Ultra را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور