سونی از چند روز گذشته با انتشار به روزرسانی اندروید 7.0 برای اکسپریا XA Ultra و اکسپریا XA آخرین مرحله به روزرسانی اندروید نوقا را آغاز کرد. آپدیت اکسپریا XA یک روز دیرتر از اکسپریا XA Ultra آغاز شد اما در همان روز نخست به صورت گسترده در نقاط مختلف دنیا از جمله خاورمیانه و ایران در دسترس کاربران قرار گرفت.

به روزرسانی اندروید 7.0 نوقا برای اکسپریا XA با شماره ساخت 33.3.A.0.127 برای تمامی نسخه های این دستگاه اعم از تک سیم و دو سیم انتشار یافته است. مثل همیشه ما رام رسمی منطقه خاورمیانه با پشتیبانی کامل از زبان فارسی را برای سهولت در به روزرسانی برای شما آماده کرده ایم.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، جدیدترین نسخه رسمی از اندروید 7.0 نوقا برای مدل F3112 اکسپریا XA با شماره ساخت 33.3.A.0.127 است که از طریق برنامه Flashtool و یا به صورت مستقیم از آپدیت سنتر گوشی قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه F3112 اکسپریا XA را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور