از چند هفته قبل، اکسپریا XZ به روزرسانی اندروید 7.0 نوقا را دریافت کرده بود اما متاسفانه، روش محبوب آپدیت گوشی های سونی توسط Flashtool با این آپدیت سازگار نبود. اما حتما خبر دارید که تیم توسعه دهندگان فلش تول نسخه جدید این برنامه را منتشر کردند که در آن امکان فلش رام های اندروید 7.0 نیز فراهم شده است.

به همین منظور و با تاخیر چند روزه، ما رام رسمی اندروید 7.0 منطقه خاورمیانه را به دست شما میرسانیم. اگر هنوز این آپدیت را بر روی اکسپریا XZ دریافت نکردید میتوانید رام رسمی منطقه خاورمیانه را با پشتیبانی کامل از زبان فارسی در ادامه دانلود کنید.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، جدیدترین نسخه رسمی از اندروید 7.0 مارشمالو برای مدل F8332 اکسپریا XZ با شماره ساخت 39.2.A.0.327 است که از طریق برنامه Flashtool و یا به صورت مستقیم از آپدیت سنتر گوشی قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه F8332 اکسپریا XZ را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور