حتما در جریان هستید که سونی از چند روز قبل، به روزرسانی اندروید 7.1.1 را برای گوشی های خانواده Z5 و Z3 Plus آغاز کرد. پس از عملکرد فوق العاده سونی در به روزرسانی گوشی های خود به اندروید 7.1 که به در کوتاه ترین زمان ممکن رخ داد، سونی به روزرسانی اندروید 7.1 را نیز با همان سرعت عمل به انجام رسانده است.

اکسپریا Z5 یکی از گوشی های سونی است که هم اکنون به ایستگاه آخر نوقا یعنی اندروید 7.1 رسیده است. به روزرسانی اندروید 7.1 برای اکسپریا Z5 با شماره ساخت 32.4.A.0.160 در بسیاری از مناطق از جمله ایران قابل دریافت است. ما به سنت همیشگی خود رام رسمی این نسخه را با پشتیبانی کامل از زبان فارسی برای شما آماده کرده ایم.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، جدیدترین نسخه رسمی از اندروید 7.1 نوقا برای مدل E6633 اکسپریا Z5 با شماره ساخت 32.4.A.0.160 است که از طریق برنامه Flashtool و یا به صورت مستقیم از آپدیت سنتر گوشی قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه E6633 اکسپریا Z5 را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور