سونی از هفته گذشته با به روزرسانی اندروید 7.1 برای اکسپریا X دومین مرحله به روزرسانی نوقا را بعد از وقفه ای چند هفته ای از سر گرفت. با به روزرسانی اکسپریا X و پس از آن خانواده Z، بسیاری از گوشی های سونی هم اکنون به ایستگاه اندروید 7.1 نوقا رسیده اند.

به روزرسانی اندروید 7.1 نوقا برای اکسپریا X با شماره ساخت 34.3.A.0.194 برای تمامی نسخه های این دستگاه اعم از تک سیم و دو سیم انتشار یافته است. مثل همیشه ما رام رسمی منطقه خاورمیانه با پشتیبانی کامل از زبان فارسی را برای سهولت در به روزرسانی برای شما آماده کرده ایم.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، جدیدترین نسخه رسمی از اندروید 7.1 نوقا برای مدل F5122 اکسپریا X با شماره ساخت 34.3.A.0.194 است که از طریق برنامه Flashtool و یا به صورت مستقیم از آپدیت سنتر گوشی قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه F5122 اکسپریا X را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور