سونی از صبح امروز به روزرسانی اندروید 7.1.1 نوقا را برای اکسپریا XZ و اکسپریا X Performance عرضه کرد که در خبرهای قبلی از آن مطلع شدیم. این به روزرسانی در منطقه خاورمیانه و ایران نیز در ساعات ابتدایی آن قابل دریافت بود که کاربران توانستند به صورت OTA آن را دریافت کننید.

ما مثل همیشه رام رسمی این نسخه را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه از پلی استور دریافت کنید. این رام برای منطقه خاورمیانه بوده و پشتیبانی کامل از زبان شیرینی فارسی را داراست.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، جدیدترین نسخه رسمی از اندروید 7.1.1 نوقا برای مدل F8332 اکسپریا XZ با شماره ساخت 41.2.A.2.199 است که از طریق برنامه Flashtool و یا به صورت مستقیم از آپدیت سنتر گوشی قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه F8332 اکسپریا XZ را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور