همانطور که اطلاع دارید، سونی موبایل به روزرسانی اندروید 9.0 را برای تعدادی از گوشی های خود عرضه کرده است. هفته گذشته، گوشی های پرچمدار 2017 این شرکت یعنی اکسپریا XZ1، اکسپریا XZ Premium و اکسپریا XZ1 Compact در مناطق مختلف این به روزرسانی را دریافت کردند.

کاربران اکسپریا XZ1 در همان ابتدای امر، موفق به دریافت این آپدیت در کشورمان شدند اما متاسفانه این به روزرسانی برای گوشی اکسپریا XZ Premium در این منطقه قابل دریافت نبود. در واقع کاربرانی که رام فعلی آنها برای منطقه خاورمیانه و یا خاورمیانه و آفریقا است موفق به دریافت آپدیت نشدند.

بسیاری از کاربرانی که در کشور ما حضور دارند، تا این لحظه نتوانستند آپدیت مذکور را بدست آورند. البته توصیه ما این است که تا زمان انتشار آپدیت به صورت مستقیم دست نگه دارند، اما اگر تمایل به تجربه این نسخه دارند، ما برای آنها رام رسمی منطقه امارات را آماده کرده ایم که میتوانند با دانلود و نصب آن، اندروید 9.0 را تجربه نمایند.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، جدیدترین نسخه رسمی از اندروید 9 برای مدل G8142 اکسپریا XZ Premium با شماره ساخت 47.2.A.0.306 است که از طریق برنامه Flashtool و یا به صورت مستقیم از آپدیت سنتر گوشی قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی برای نسخه G8142 اکسپریا XZ Premium را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور