Sony-Xperia-Z1-Receiving-Android-4-4-KitKat-Update-in-Early-November-Report

اگر در خاطر تان باشد، چند روز پیش بود که خبر انتشار آپدیت جدیدی را برای دستگاه های اکسپریا Z1 را منشتر کردیم، و گفتیم که فعلا این به روز رسانی را صاحبان دستگاه های اکسپریا Z1 اپراتور Vodafone در کشور های آلمان و اسپانیا دریافت کرده اند. و شایعاتی نیز درباره ی اینکه این آپدیت هیچگاه به طور جهانی عرضه نخواهد شد را شنیده بودیم، اما اکنون یکی از اعضای آلمانی انجمن XDA، پس از به روز رسانی گوشی اکسپریا Z1 مدل C6903، فایل قابل فلش (FTF) آن را در فضای مجازی منتشر کرده تا تمامی دارندگان گوشی های اکپسریا Z1 مدل C6903 بتوانند از این رام جدید استفاده کنند.

فرد آپلود کننده ی این فایل می گوید که: شما می توانید از این رام، حتی اگر شما از رام های Unbranded استفاده می کنید، استفاده کنید. و هیچ مشکلی برای دستگاه تان به وجود نخواهد آمد، این رام، رام اپراتور Vodafone کشور آلمان می باشد، ولی می توانید آن را روی دستگاه اکسپریا Z1 مدل C6903 خود از طریق برنامه فلش تولز، فلش بزنید و بدون مشکل آن را اجرا کنید.

اگر به دنبال روت این رام هستید و نگران این هستید که با چه روشی می توان آن را روت کرد، دیگر نگران نباشید و فریب شماره ی جدید آن را نخورید، چرا که با همان روشی که رام 108 را روت کرده اید، می توانید رام 118 را نیز به راحتی روت کنید.

نصب ریکاوری در این رام نیز مانند رام 108 است. البته فایل دئودکس این رام نیز موجود است، که شما می توانید این پچ را با لینک مستقیم از سایت و در انتهای این مطلب دریافت نمایید.

البته در این رام، برنامه هایی که مخصوص اپراتور وودافون هستند نیز وجود دارند، که هیچ مشکلی را ایجاد نمی کنند و شما حتی می توانید آن ها را به راحتی حذف کنید. و وجود آن ها نیز آسیبی وارد نمی کند.

و نکته آخر اینکه این رام، زبان منوی فارسی ندارد، ولی شما می توانید با استفاده از روش های موجود در انجمن سایت، زبان فارسی را به منوی دستگاه خود اضافه کنید. ولی در عوض، زبان نوشتاری فارسی را دارا می باشد. زبان پیش فرض این رام، آلمانی می باشد.

شما می توانید این رام را با لینک مستقیم از سایت اکسپریان دریافت نمایید

لینک 1

حجم: یک گیگابایت

شما می توانید پچ دئودکس را با لینک مستقیم از سایت دریافت نمایید

لینک 1 – لینک2

حجم: 446.1 مگابایت