xperia-z2-hero-purple-1240x840-ba08b7ef2ca09a550ee74a9b9dc1eead

بامداد امروز سونی به روزرسانی جدیدی را برای پرچمدار خود، اکسپریا Z2 عرضه کرد. این به روزرسانی با شماره ساخت 17.1.2.A.314 در چندین کشور دنیا از جمله ایران در دسترس قرار گرفته است.

این به روزرسانی ارتقای نرم افزاری خاصی را برای اکسپریا Z2 شامل نمیشود. نسخه اندروید همچنان 4.4.2 باقی مانده و هیچ گزینه ای نیز به تنظیمات و رابط کاربری دستگاه اضافه نشده است. اما بهبود سرعت دستگاه کاملا پس از دریافت این نسخه محسوس بوده است.

 

این آپدیت فعلا تنها برای مدل D6503 منتشر شده است. خوشبختانه اکثریت مدل های فروش رفته در ایران نیز از همین نسخه میباشند و تقریبا تمامی کاربران ایرانی قادر به دریافت این به روزرسانی هستند. با این وجود در صورتی که شما هنوز موفق به دریافت این آپدیت نشدید جای نگرانی نیست. ما برای شما رام رسمی این نسخه را آماده کرده ایم که میتوانید هم اکنون با دانلود و نصب آن از طریق فلش تولز این فریمور با کیفیت را تجربه کنید.

 

این رام پشتیبانی کامل از زبان فارسی در تمامی بخش های دستگاه اعم از تنظیمات و کیبورد را داراست. شما میتوانید این رام را هم اکنون از سایت تخصصی اکسپریا با لینک مستقیم دریافت کنید.

 

دانلود با لینک مستقیم 

 دانلود از لینک کمکی