z3.5.0
انتشار جهانی آپدیت اندروید 5.0.2 برای دستگاه های اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 Compact از صبح امروز آغاز شد و تا به این لحظه کاربران این دستگاه ها در مناطق بسیاری موفق به دریافت آپدیت اندروید 5.0.2 لالی پاپ شدند. این به روزرسانی با همان شماره ساخت ۲۳٫۱٫A.0.690 منتشر شده اما نسخه ای تکامل یافته تر از آپدیتی است که دو هفته قبل در دسترس قرار گرفته بود. سونی در این فرصت دو هفته ای با رفع برخی ایراداتی که گزارش شده بود، سعی در بهبود هر چه بیشتر این نسخه داشته است که بنا بر گزارش های رسیده نیز این بهبود کاملا مشهود بود.

ما دو هفته قبل و در هنگام آغاز این به روزرسانی رام رسمی اندروید ۵٫۰٫۲ لالی پاپ را برای تمامی دستگاه هایی که موفق به دریافت آن شدند قرار داده بودیم. اما با توجه به مناطق عرضه و عدم پوشش زبان شیرین فارسی در رام های اولیه، تصمیم بر قرار دادن دوباره رام های رسمی با پشتیبانی از زبان فارسی گرفتیم.

رام رسمی اکسپریا Z3 که در ادامه دریافت خواهید کرد، برای مدل D6603 و برای منطقه خاورمیانه است. این رام به طول کامل از زبان فارسی پشتیبانی میکند. شما میتوانید با دانلود و نصب این رام از طریق فلش تولز طعم شیرین آب نبات چوبی را بر روی مینی پرچمدار خود تجربه کنید.

رام رسمی اکسپریا Z3
مدل: D6603
CDA: خاورمیانه 4387-1288
حجم: 1426 مگابایت
دانلود با لینک مستقیم (سرور ایران)

هر گونه سوال در مورد چگونگی نصب رام را از انجمن و در بخش های مرتبط با این موضوعات پیگیری کنید. از پاسخ به چنین سوالاتی در بخش نظرات معذوریم.

توجه داشته باشید این رام تنها برای مدل تک سیم کارته اکسپریا Z3 است. آپدیت اندروید 5.0 هنوز برای مدل دو سیم کارته این دستگاه منتشر نشده و از زمان دقیق انشار آن نیز اطلاعی در دسترس نیست. خواهشمندیم از هر گونه سوال در خصوص وضعیت آپدیت مدل دو سیم کارته اکسپریا Z3 خودداری کنید. به محض دریافت اطلاعات شما را از آن با خبر خواهیم کرد.