xperia-z-preview-18
امروز کاربران اکسپریا Z در کشور ما به آنچه که مدت ها منتظرش بودند رسیدند. به روزرسانی اندروید 5.0 لالی پاپ در نهایت پس از گذشت حدود 3 هفته در منطقه خاورمیانه نیز منتشر شد و از امروز کاربران این دستگاه در کشور ما قادر خواهند بود تا این آپدیت را دریافت کنند.

این به روزرسانی از چند هفته قبل آغاز شده بود که در ابتدا چند منطقه خاص و پس از آن دیگر مناطق یک به یک این آپدیت را دریافت کردند. کاربران حاضر در کشور ما این بار بسیار دیرتر از دیگر مناطق شاهد انتشار این آپدیت بودند و سونی این به روزرسانی را با تاخیر چند هفته ای در منطقه خاورمیانه منتشر کرد. به روزرسانی ارائه شده برای اکسپریا Z به همراه دیگر اعضای این خانواده با شماره ساخت 10.6.A.0.454 هم اکنون در دسترس کاربران کشورهای مختلف از جمله ایران قرار گرفته است.

طبق معمول همیشه با توجه به تمایل برخی کاربران به آپدیت از طریق فلش رام و نیز نیاز برخی به زبان فارسی ما رام مربوط به منطقه خاورمیانه را با پشتیبانی کامل از زبان فارسی برای شما عزیزان آماده کرده ایم. رام رسمی گوشی اکسپریا Z که در ادامه دریافت خواهید کرد، برای هر دو مدل C6602 و C6603 و مربوط به منطقه خاورمیانه است. این رام به طول کامل از زبان فارسی پشتیبانی میکند. شما میتوانید با دانلود و نصب این رام از طریق فلش تولز آخرین نسخه نرم افزاری موجود را بر روی گوشی خود داشته باشید.

رام رسمی اکسپریا Z
شماره ساخت: 10.6.A.0.454
نسخه: اندروید ۵٫۰٫۲
مدل: C6602
CDA: خاورمیانه 7937-1270
حجم: 1157 مگابایت

دانلود رام با لینک مستقیم (سرور آلمان)
دانلود رام با لینک مستقیم (سرور ایران) جدید

رام رسمی اکسپریا Z
شماره ساخت: 10.6.A.0.454
نسخه: اندروید ۵٫۰٫۲
مدل: C6603
CDA: خاورمیانه 3570-1272
حجم: 1157 مگابایت

دانلود رام با لینک مستقیم (سرور آلمان)
دانلود رام با لینک مستقیم (سرور ایران) جدید

رام با لینک مستقیم از سرور ایران با سرعت بالا اضافه شد.

در صورتی که بعد از دانلود رام با فایل Zip رو به رو شدید از طریق آموزش زیر میتوانید فایل دانلود شده را به ftf تبدیل کنید.

اموزش تبدیل پسوند zip رام به ftf