xperia-z3-compact
سونی که به روزرسانی اندروید 5.0.2 را دو هفته قبل و به طور محدود برای چند منطقه خاص در شمال اروپا آغاز کرده بود، از امروز به طور رسمی این نسخه را در اختیار کاربران دستگاه های اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 Compact در سرتاسر جهان قرار داده است. آپدیت جدید با همان شماره ساخت 23.1.A.0.690 منتشر شده اما نسبت به نسخه اولیه بهبودهایی را شامل شده است.

کاربرانی که در روزهای اولیه این آپدیت را دریافت کرده بودند با وجود تمامی مزایای این نسخه به برخی ایرادات ریز اشاره داشتند. اما در جدیدترین به روزرسانی گزارش هایی از ایجاد بهبودهایی نسبت به نسخه اولیه اندروید 5.0.2 به دست میرسد که نشان میدهد تاخیر های بوجود آمده در جهت تکمیل این به روزرسانی بی نتیجه نبوده است.

ما دو هفته قبل و در هنگام آغاز این به روزرسانی رام رسمی اندروید 5.0.2 لالی پاپ را برای تمامی دستگاه هایی که موفق به دریافت آن شدند قرار داده بودیم. اما با توجه به مناطق عرضه و عدم پوشش زبان شیرین فارسی در رام های اولیه، تصمیم بر قرار دادن دوباره رام های رسمی با پشتیبانی از زبان فارسی گرفتیم.

رام رسمی اکسپریا Z3 Compact که در ادامه دریافت خواهید کرد، برای مدل D5803 و برای منطقه خاورمیانه است. این رام به طول کامل از زبان فارسی پشتیبانی میکند. شما میتوانید با دانلود و نصب این رام از طریق فلش تولز طعم شیرین آب نبات چوبی را بر روی مینی پرچمدار خود تجربه کنید.

رام رسمی اکسپریا Z3 Compact
مدل: D5803
CDA: خاورمیانه 3756-1288
حجم: 1370 مگابایت
دانلود با لینک مستقیم (سرور ایران)