xperia-z3-dual-white-1240x840-24ebb2aa7ba25552663c1be0b476105c

نسخه دو سیم کارته اکسپریا Z3 تا به امروز شاید شاهد بروزرسانی هایِ زیادی نبوده باشد، اما به نظر میرسد که سونی در این بازه زمانی و پس از انتشار اَندروید 5.1 برای خانواده محصولات Z3 تغییر رویه داده است و در نظر دارد بروزرسانی مذکور و بروزرسانی هایِ آینده خود را با یک شماره ساخت برای گوشی های خانواده Z3 و Z2 عرضه کند. تاییدیه فریمور اَندروید 5.1.1 حدود 3 هفته قبل برای این دستگاه همزمان با اکسپریا Z3 و برادر کوچکترش صادر شد، اما انتشار آپدیت آن با تاخیری یک هفته ای برای برخی مناطق صورت گرفت.

همانطور که اشاره شد، در مرحله اول این آپدیت تنها برای چند کشور خارجی عرضه شد و پس از آن به تدریج کشورهای دیگر نیز صاحب این آپدیت شدند. اما حالا و پس از گذشت تقریباً دو هفته این بروزرسانی به منطقه خاورمیانه رسیده و هم اَکنون کاربران حاضر در کشور ما میتوانند به طور مستقیم این به روزرسانی را دریافت کنند.

فریمور نرم افزاری این آپدیت که اولین آپدیت اَندروید 5.1.1 است، برای نسخه دو سیم کارته اکسپریا Z3 با شماره ساخت 23.4.A.0.546 شناخته میشود. سونی پس از این آپدیت یک نسخه نرم افزاری دیگر را نیز برای گوشی هایِ خانواده Z3 و Z2 به تأیید رسانده است، اما تا کنون بروزرسانی مذکور برای نسخه دو سیم کارته گوشی اکسپریا Z3 تأیید نشده است.

طبق معمول همیشه با توجه به تمایل برخی کاربران به آپدیت از طریق فلش رام و نیز نیاز برخی به زبان فارسی، ما رام مربوط به منطقه خاورمیانه را با پشتیبانی کامل از زبان فارسی برای شما عزیزان آماده کرده ایم. رام رسمی نسخه دو سیم کارته گوشی اکسپریا Z3 که در ادامه دریافت خواهید کرد، برای مدل D6633 و مربوط به منطقه خاورمیانه است. این رام به طور کامل از زبان فارسی پشتیبانی میکند. شما میتوانید با دانلود و نصب این رام از طریق نرم افزار فلش تولز، آخرین نسخه نرم افزاری موجود را بر روی گوشی خود داشته باشید. توصیه میکنیم قبل از نصب رام لینک زیر را در صورت تغییر پسوند فایل از ftf به zip مطالعه کنید.

توجه: لینک رام در ساعت 18 روز نوزده مرداد تغییر کرد و لینک از سرور ایران با سرعت بالا جایگزین آن شد.

آموزش تبدیل پسوند zip رام به ftf
نام فایل سایز لینک دانلود
دانلود رام خاورمیانه اَندروید 5.1.1 نسخه دو سیم کارته گوشی اکسپریا Z3 1469 مگابایت دانلود