xperia-z2-hero-white-1240x840-f32a46b85edbbbbee660994b7e80d2e1_001
اکسپریا Z2 چند به روزرسانی آخر خود را به طور همزمان با اعضای خانواده Z3 دریافت کرده بود. تاییدیه فریمور اندروید 5.1.1 نیز برای این دستگاه همزمان با اکسپریا Z3 و برادر کوچکترش صادر شد اما انتشار آپدیت آن با تاخیری چند روزه صورت گرفت.

آپدیت اندروید 5.1.1 برای اکسپریا Z2 از دو روز قبل به انتشار رسید. در مرحله اول این آپدیت تنها برای چند اپراتور اروپایی عرضه شد و پس از آن به تدریج کشورهای دیگر نیز صاحب این آپدیت شدند. پس از گذشت دو روز حالا این آپدیت به منطقه خاورمیانه رسیده و هم اکنون کاربران حاضر در کشور ما میتوانند به طور مستقیم این به روزرسانی را دریافت کنند.

فریمور نرم افزاری این آپدیت که اولین آپدیت اندروید 5.1.1 برای اکسپریا Z2 با شماره ساخت 23.4.A.0.546 شناخته میشود. سونی پس از این آپدیت یک نسخه نرم افزاری دیگر را نیز آماده انتشار کرده که احتمال میرود به زودی در دسترس کاربران قرار بگیرد.

طبق معمول همیشه با توجه به تمایل برخی کاربران به آپدیت از طریق فلش رام و نیز نیاز برخی به زبان فارسی ما رام مربوط به منطقه خاورمیانه را با پشتیبانی کامل از زبان فارسی برای شما عزیزان آماده کرده ایم. رام رسمی گوشی اکسپریا Z2 که در ادامه دریافت خواهید کرد، برای مدل D6503 و مربوط به منطقه خاورمیانه است. این رام به طور کامل از زبان فارسی پشتیبانی میکند. شما میتوانید با دانلود و نصب این رام از طریق فلش تولز آخرین نسخه نرم افزاری موجود را بر روی گوشی خود داشته باشید.

قبل از نصب رام لینک زیر را در صورت تغییر پسوند فایل از ftf به zip مطالعه کنید.

اموزش تبدیل پسوند zip رام به ftf
نام فایل سایز لینک دانلود
رام اکسپریا Z2 1340 مگابایت دانلود