z3.5.0

سونی از شب گذشته دومین آپدیت رسمی خود را با نسخه اندروید 5.0.2 برای دستگاه های خانواده Z3 منتشر کرد تا نشان دهد بهبود کیفیت نرم افزاری پرچمداران خود بیش از همه برای آنها اهمیت دارد. به روزرسانی جدید برای دو دستگاه اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 کامپکت با شماره ساخت ۲۳٫۱٫A.0.726 منتشر شده است.

این آپدیت همانطور که از شماره ساخت آن مشخص است یک به روزرسانی نه چندان بزرگ در جهت رفع ایرادات نسخه قبل و ایجاد بهبودهایی در عملکرد است. فریمور ۲۳٫۱٫A.0.690 که اولین فریمور رسمی منتشر شده برای این دو دستگاه بود با وجود کیفیت بالای آن اما برخی ایرادات بسیار ریز را نیز در خود داشت.

آپدیت جدید منتشر شده در حال حاضر در برخی کشورها قابل دریافت است. خوشبختانه منطقه خاورمیانه نیز در لیست اولیه این به روزرسانی قرار گرفته و کاربران در این منطقه موفق به دریافت آن شدند. در این مطلب نیز ضمن اعلام خبر انتشار رام در منطقه خاورمیانه از دقایقی قبل، رام رسمی این نسخه را برای شما قرار میدهیم.

رام رسمی اکسپریا Z3 که در ادامه دریافت خواهید کرد، برای مدل D6603 و برای منطقه خاورمیانه است. این رام به طول کامل از زبان فارسی پشتیبانی میکند. شما میتوانید با دانلود و نصب این رام از طریق فلش تولز طعم شیرین آب نبات چوبی را بر روی دستگاه خود تجربه کنید.

رام رسمی اکسپریا Z3 Compact
شماره ساخت: ۲۳٫۱٫A.0.726
نسخه: اندروید ۵٫۰٫۲
مدل: D6603
CDA: خاورمیانه 4387-1288
حجم: 1426 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم (سرور آلمان)
دانلود با لینک مستقیم (سرور ایران)  جدید