xperia-m2-black-1240x840-60271196b119d9cf8cac50e166e7c71f

با انتشار به روزرسانی کیت کت برای اکسپریا M2 Dual از بامداد امروز، پرونده به روزرسانی کیت کت نیز برای محصولات سونی بسته شد. سونی بر اساس آخرین برنامه خود قرار بود 3 مدل اکسپریا T2 Ultra، اکسپریا M2 و اکسپریا E1 را تا پایان ماه ژولای به کیت کت برساند که با چند هفته تاخیر این مرحله را پشت سرگذاشت.

 

البته این هنوز پایان کار نیست و سونی به طور کامل انتشار به روزرسانی کیت کت را برای مدل های دیگر اکسپریا رد نکرده است. اما با توجه به اینکه مدت هاست سونی برنامه ای تکمیلی در راستای آپدیت دیگر مدلهای اکسپریا به اندروید 4.4 ارائه نکرده میتوانیم شانس کمی برای سایر گوشی های سونی برای دریافت کیت کت قائل شویم.

 

اما از اینها بگذریم و به اکسپریا M2 میرسیم. خوشبختانه به روزرسانی کیت کت در اولین مرحله در منطقه خاورمیانه و کشور ایران قابل دریافت بود. به همین منظور ما نیز رام رسمی این نسخه را دریافت کرده و برای راحتی کار شما در سایت قرار داده ایم. در صورتی که شما هنوز این رام را به طور مستقیم دریافت نکردید میتوانید از همینجا و از طریق لینک زیر این رام را دریافت کرده و بر روی گوشی خود با استفاده از برنامه فلش تولز نصب کنید.

 

این رام تنها برای مدل دو سیم کارته اکسپریا M2 با کد D2302 است.

دانلود رام با لینک مستقیم

دانلود از سرور کمکی