xperia_e1_sony_official
همانطور که میدانید سونی روز گذشته یک محصول دیگر از خانواده اکسپریا را به اندروید 4.4 به روز کرد. این دستگاه ارزانترین اسمارت فون 2014 سونی است که موفق به دریافت آپدیت کیت کت شده است.

 

البته سونی قرار بود اکسپریا E1 را ماه گذشته میلادی به این نسخه آپدیت کند اما با تاخیری چند روزه این به روزرسانی آغاز شد. این دستگاه همانطور که انتظار میرفت نسخه اندروید 4.4.2 را در این مرحله دریافت کرد و البته هنوز مشخص نیست آیا به روزرسانی اندروید 4.4.4 نیز برای این دستگاه منتشر خواهد شد یا خیر؟

 

این به روزرسانی برای نسخه تک سیمکارته و دو سیمکارته اکسپریا E1 به طور جداگانه و با شماره ساخت های متفاوت منتشر شد. پشتیبانی از انتقال برنامه های به مموری کارت از مهمترین تغییرات این نسخه بود که صاحبان این دستگاه را که از حافظه کم گوشی خود رنج میبردند راضی کرده است. خوشبختانه کشور ما یکی از اولین مناطقی بود که این آپدیت را دریافت کرد. بسیاری از کاربران نیز در مرحله اول به طور مستقیم موفق به دریافت این نسخه شدند. اما با این وجود طبق روال گذشته سعی ما بر این بوده رام رسمی این نسخه را برای کاربران قرار بدهیم تا در صورتی که هنوز موفق به دریافت مستقیم کیت کت نشدند از طریق رام رسمی و با استفاده از فلش تولز این آپدیت را دریافت کنند.

 

این رام مربوط به منطقه خاورمیانه بوده و به طور کامل از زبان شیرین پارسی پشتیبانی میکند. شما میتوانید با دانلود این رام و نصب از طریق فلش تولز طعم شیرین کیت کت را تجربه کنید.

 

دانلود رام با لینک مستقیم
حجم فایل: 687 مگابایت
منطقه: خاورمیانه