cover3
اکسپریا M5 یکی از مدل های میان رده سونی در سال گذشته است که از روز قبل یک به روزرسانی جدید سیستمی را تجربه کرد. سونی این روزها در حال به روزرسانی طیف وسیعی از گوشی های خود است که اکسپریا M5 نیز در این لیست جای گرفته است.

به روزرسانی جدید این دستگاه که از آن صحبت کردیم با شماره ساخت 30.2.B.1.21 در بسیاری از نقاط دنیا عرضه شده است. خوشبختانه این به روزرسانی هم اکنون در منطقه خاورمیانه و کشور ایران برای مدل دو سیم کارت اکسپریا M5 قابل دریافت است. با این حال ما مثل همیشه رام رسمی این منطقه را با پشتیبانی کامل از زبان پارسی آماده کرده ایم که در ادامه برای شما قرار میدهیم.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، جدیدترین نسخه رسمی از اندروید 6.0 مارشمالو برای مدل E5633 اکسپریا M5 با شماره ساخت 30.2.B.1.21 است که از طریق برنامه Flashtool قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه E5633 اکسپریا M5 را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور