Xperia-X
سونی از روز گذشته، به روزرسانی جدیدی را برای اکسپریا X با شماره ساخت 34.0.A.2.292 به صورت عمومی به انتشار رساند. این به روزرسانی در ساعات اولیه تنها در دو کشور فیلیپین و مالزی در دسترس قرار داشت اما بعد از چند ساعت حالا در بسیاری از نقاط دنیا برای کاربران این دستگاه قابل دریافت است.

خوشبختانه کشور ایران هم اکنون شاهد عرضه رسمی این به روزرسانی است. ما هم طبق معمول رام رسمی نسخه خاورمیانه را با پشتیبانی کامل از زبان فارسی آماده کرده ایم که در اختیار شما قرار میدهیم.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، جدیدترین نسخه رسمی از اَندروید 6.0.1 مارشمالو برای مدل F5122 یا همان نسخه دو سیم کارته گوشی اکسپریا X با شماره ساخت 34.0.A.2.292 است که از طریق برنامه Flashtool و یا به صورت مستقیم از آپدیت سنتر گوشی قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید، فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید؛ اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید، پیشنهاد ما استفاده از اَبزار Xperia Companion میباشد، که عملیات بروزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه F5122 اکسپریا X را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور