xperia-z5-premium (2)
همانطور که در خبرهای قبلی به اطلاع شما رساندیم، سونی به روزرسانی جدیدی را برای سری Z5 و Z3 Plus آغاز کرد. این به روزرسانی با شماره ساخت 32.2.A.0.253 هم اکنون در بسیاری از مناطق منتشر شده است.

آپدیتی که از آن صحبت میکنیم جدیدترین نسخه موجود از اندروید 6.0.1 است که سونی برای پرچمداران سال گذشته خود عرضه کرده است. خوشبختانه این به روزرسانی هم اکنون در منطقه خاورمیانه و کشور ایران برای مدل دو سیم کارت اکسپریا Z5 Premium قابل دریافت بوده است. با این حال ما مثل همیشه رام رسمی این منطقه را با پشتیبانی کامل از زبان پارسی آماده کرده ایم که در ادامه برای شما قرار میدهیم.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، جدیدترین نسخه رسمی از اندروید 6.0.1 مارشمالو برای مدل E6833 اکسپریا Z5 Premium با شماره ساخت 32.2.A.0.253 است که از طریق برنامه Flashtool و یا به صورت مستقیم از آپدیت سنتر گوشی قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه E6833 اکسپریا Z5 Premium را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.


مهم: پیش از دانلود رام و نصب از طریق فلش تولز حتما مطلب زیر را بخوانید.

نکات مهم در مورد فلش رام 6.0.1 با فلشتولز 0.9.22.2 و بالاتر


دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور