14_Xperia_Z2_Water-970-80
سونی موبایل از روز گذشته، دومین نسخه نرم افزاری از اندروید 6.0.1 را برای گوشی های خانواده اکسپریا Z2 و اکسپریا Z3 منتشر کرد. این به روزرسانی شماره ساخت 23.5.A.0.575 را نشان میدهد که با هدف رفع مشکلات نسخه اولیه و اضافه شدن چند قابلیت کوچک به انتشار رسیده است.

این به روزرسانی انتشار گسترده ای را به خود دیده و در همان ساعات اولیه در بسیاری از نقاط دنیا در دسترس کاربران قرار گرفته است. خوشبختانه منطقه خاورمیانه این بار برای کاربران خوش یمن بود و این آپدیت در این منطقه به صورت مستقیم به انتشار رسیده است.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، دومین نسخه رسمی از اندروید 6.0.1 مارشمالو برای مدل D6503 اکسپریا Z2 با شماره ساخت 23.5.A.0.575 است که از طریق برنامه Flashtool و یا به صورت مستقیم از آپدیت سنتر گوشی قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریست کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه D6503 اکسپریا Z2 را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور