sony-xperia-z3-17

همانطور که در خبرهایِ قبلی به اطلاع شما رساندیم، سونی بروزرسانی جدیدی را از صبح امروز برای اکسپریا Z2 آغاز کرد، که پس از مدت کوتاهی اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 Compact نیز آن را دریافت کردند. این به روزرسانی با شماره ساخت 23.5.A.1.291 از ساعتی قبل آغاز شده و به صورت گسترده در بسیاری از کشورهایِ جهان نیز در دسترس قرار گرفته است.

برای کاربران نسخه تک سیم کارته اکسپریا Z3 ، خوشبختانه ایران مثل همیشه در لیست کشورهایی قرار گرفته که در دقایق اولیه این آپدیت را دریافت کرده است. ما نیز مثل همیشه سعی داریم تا رام رسمی این نسخه را با پشتیبانی کامل از زبان فارسی برای شما آماده کنیم، که در ادامه میتوانید آنرا دریافت کنید.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، جدیدترین نسخه رسمی از اَندروید 6.0.1 مارشمالو برای مدل D6603 یا همان نسخه تک سیم کارته گوشی اکسپریا Z3 با شماره ساخت 23.5.A.1.291 است که از طریق برنامه Flashtool و یا به صورت مستقیم از آپدیت سنتر گوشی قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید، فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید؛ اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید، پیشنهاد ما استفاده از اَبزار Xperia Companion میباشد، که عملیات بروزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه D6603 اکسپریا Z3 را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور