androidpit-sony-xperia-Z3-1-3-w782
حتما تا حالا مطلع شدید که سونی از روز گذشته به روزرسانی جدیدی را برای گوشی های سری Z2 و Z3 منتشر کرده است. این به روزرسانی با یک روز تاخیر از امروز برای نسخه دو سیم کارت اکسپریا Z3 نیز منتشر شده است.

برای کاربران نسخه دو سیم کارته اکسپریا Z3 ، خوشبختانه ایران مثل همیشه در لیست کشورهایی قرار گرفته که در دقایق اولیه این آپدیت را دریافت کرده است. ما نیز مثل همیشه سعی داریم تا رام رسمی این نسخه را با پشتیبانی کامل از زبان فارسی برای شما آماده کنیم، که در ادامه میتوانید آنرا دریافت کنید.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، جدیدترین نسخه رسمی از اَندروید 6.0.1 مارشمالو برای مدل D6633 یا همان نسخه دو سیم کارته گوشی اکسپریا Z3 با شماره ساخت 23.5.A.1.291 است که از طریق برنامه Flashtool و یا به صورت مستقیم از آپدیت سنتر گوشی قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید، فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید؛ اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید، پیشنهاد ما استفاده از اَبزار Xperia Companion میباشد، که عملیات بروزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه D6633 اکسپریا Z3 را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور