6_Xperia_Z2_Explosion11
اکسپریا Z2 و اکسپریا Z3 ماه گذشته، آخرین به روزرسانی خود تا به امروز را دریافت کردند که در آن سونی قابلیت های اساسی و مهمی را به این دو دستگاه اضافه کرد.

به روزرسانی اخیر این دو دستگاه با شماره ساخت 23.5.A.1.291 برای مدل های مختلف اکسپریا Z2 و اکسپریا Z3 در مناطق مختلف دنیا منتشر شد. البته در این بین مدل D6502 اکسپریا Z2 با تاخیر چند هفته ای این آپدیت را در ایران دریافت کرد. بنا بر درخواست های کاربران رام رسمی منطقه خاورمیانهِ این نسخه را که پیش از این در انجمن تخصصی اکسپریا در اختیار کاربران قرار داشت را برای دانلود آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه دریافت کنید.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، جدیدترین نسخه رسمی از اندروید 6.0.1 مارشمالو برای مدل D6502 اکسپریا Z2 با شماره ساخت 23.5.A.1.291 است که از طریق برنامه Flashtool و یا به صورت مستقیم از آپدیت سنتر گوشی قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه D6502 اکسپریا Z2 را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور