Sony-M4-Aqua-5
سونی موبایل همانطوری که در خبرهای قبلی به اطلاع رساندیم، همچنان در فکر مدل های میان رده قدیمی خود بوده و یک به روزرسانی سیستمی جدید برای اکسپریا M4 Aqua در اختیار مشتریان و کاربران این دستگاه قرار داده است.

به روزرسانی جدید این دستگاه از امروز با شماره ساخت 26.3.B.1.33 در بسیاری از نقاط دنیا در حال انتشار است. خوشبختانه این به روزرسانی هم اکنون در منطقه خاورمیانه و کشور ایران برای مدل دو سیم کارت اکسپریا M4 Aqua قابل دریافت است. با این حال ما مثل همیشه رام رسمی این منطقه را با پشتیبانی کامل از زبان پارسی آماده کرده ایم که در ادامه برای شما قرار میدهیم.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، جدیدترین نسخه رسمی از اندروید 6.0 مارشمالو برای مدل E2333 اکسپریا M4 Aqua با شماره ساخت 26.3.B.1.33 است که از طریق برنامه Flashtool قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه E2333 اکسپریا M4 Aqua را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور