Sony-Xperia-Z-Ultra-release-date-and-price
حتما در خبرهای قبلی از انتشار یک آپدیت جدید برای گوشی های خانواده Z1 مطلع شدید. جدیدترین به روزرسانی گوشی های سری Z1 به تازگی و با شماره ساخت 14.6.A.1.216 در دسترس کاربران برخی مناطق از جمله کشور ما قرار گرفته است.

کاربران گوشی اکسپریا Z Ultra از مدت ها منتظر این آپدیت بودند تا برخی ایرادات موجود در نسخه اولیه اندروید 5.1.1 را به دست فراموشی بسپارند. آپدیت های تکمیلی معمولا تغییراتی که به چشم مشاهده شوند را به همراه ندارند و معمولا به بهبودهای کلی عملکرد دستگاه خلاصه میشوند. به همین خاطر آنهایی میتوانند در خصوص این آپدیت نظر بدهند که حداقل مدت کوتاهی آن را تجربه کرده باشند.

خوشبختانه در مرحله اولیه عرضه این آپدیت، منطقه خاورمیانه نیز در لیست به روزرسانی سونی قرار گرفته بود. به علت نیاز برخی کاربران به پشتیبانی کامل از زبان فارسی ما همواره رام های رسمی منطقه خاورمیانه را که به طور کامل از زبان شیرین فارسی پشتیبانی میکنند در اختیار شما قرار میدهیم. رام رسمی اکسپریا Z Ultra برای مدل C6833 از لینک های زیر قابل دریافت است. این رام را میتوانید هم اکنون از لینک زیر دانلود کرده و از طریق برنامه فلش تولز بر روی گوشی خود نصب کنید.

لازم به توضیح است رام مربوط به نسخه C6802 هنوز در منطقه خاورمیانه به انتشار نرسیده است. به محض انتشار رام این نسخه را نیز برای شما قرار خواهیم داد.

نام فایل سایز لینک دانلود
دانلود رام رسمی خاورمیانه اکسپریا Z Ultra مدل C6833 (سرور ایران) 1286 مگابایت دانلود