سونی از روز گذشته مرحله جدیدی از به روزرسانی اندروید 7.0 نوقا را برای گوشی های خانواده Z5 آغاز کرد. این آپدیت ضمن حل مشکلات موجود در نسخه های قبل، پچ امنیتی جدیدی را به این دستگاه ها اضافه کرده است.

آپدیت جدید گوشی های پرچمداران 2015 با شماره ساخت 32.3.A.2.33 عرضه شده است. برای نسخه دو سیم کارت اکسپریا Z5 این آپدیت خوشبختانه در مرحله اول در کشور ما قابل دریافت بود. با این حال برخی کاربران ممکن است هنوز قادر به دریافت آن به صورت OTA نباشند که ما دانلود رام رسمی این نسخه را با پشتیبانی کامل از زبان فارسی به شما پیشنهاد میکنیم.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، جدیدترین نسخه رسمی از اندروید 7.0 نوقا برای مدل E6633 اکسپریا Z5 با شماره ساخت 32.3.A.2.33 است که از طریق برنامه Flashtool و یا به صورت مستقیم از آپدیت سنتر گوشی قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه E6633 اکسپریا Z5 را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

توجه: به مناسبت عید نوروز میتوانید این رام با کد تخفیف “Nouroz96” با 50 درصد تخفیف از سرور پرسرعت ایران دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور