Xperia-Z1

حتما در خبر قبلی از انتشار یک آپدیت جدید برای گوشی های خانواده Z1 مطلع شدید. جدیدترین به روزرسانی گوشی های سری Z1 از ساعاتی قبل با شماره ساخت 14.6.A.1.216 در دسترس کاربران برخی مناطق از جمله کشور ما قرار گرفته است.

کاربران گوشی اکسپریا Z1 از مدت ها منتظر این آپدیت بودند تا برخی ایرادات موجود در نسخه اولیه اندروید 5.1.1 را به دست فراموشی بسپارند. آپدیت های تکمیلی معمولا تغییراتی که به چشم مشاهده شوند را به همراه ندارند و معمولا به بهبودهای کلی عملکرد دستگاه خلاصه میشوند. به همین خاطر آنهایی میتوانند در خصوص این آپدیت نظر بدهند که حداقل مدت کوتاهی آن را تجربه کرده باشند.

خوشبختانه در مرحله اولیه عرضه این آپدیت، منطقه خاورمیانه نیز در لیست به روزرسانی سونی قرار گرفته بود. به علت نیاز برخی کاربران به پشتیبانی کامل از زبان فارسی ما همواره رام های رسمی منطقه خاورمیانه را که به طور کامل از زبان شیرین فارسی پشتیبانی میکنند در اختیار شما قرار میدهیم. رام رسمی اکسپریا Z1 برای مدل های C6903 و C6902 از لینک های زیر قابل دریافت است. این رام را میتوانید هم اکنون از لینک زیر دانلود کرده و از طریق برنامه فلش تولز بر روی گوشی خود نصب کنید.

نام فایل سایز لینک دانلود
رام رسمی خاورمیانه اکسپریا Z1 مدل C6903 (سرور ایران) 1324 مگابایت دانلود
رام رسمی خاورمیانه اکسپریا Z1 مدل C6902 (سرور ایران) 1348 مگابایت دانلود