xperia_t2_ultra_81
سونی از شب گذشته سومین مرحله از به روزرسانی کیت کت برای محصولات خود را آغاز کرد و در این مرحله اکسپریا T2 Ultra به عنوان اولین مدل از خانواده اکسپریا این نسخه را دریافت کرد.

سونی اسفند سال گذشته در مرحله اول سه مدل اکسپریا Z1، اکسپریا Z1 Compact و اکسپریا Z Ultra را به اندروید 4.4 آپدیت کرد. در مرحله دوم به روزرسانی کیت کت برای مدل های باقیمانده خانواده Z شامل اکسپریا Z، اکسپریا ZL ، اکسپریا ZR و تبلت Z منتشر شد و در آخرین مرحله نیز قرار بود سه مدل اکسپریا T2 Ultra، اکسپریا M2 و اکسپریا E1 این نسخه را دریافت کنند.

اکسپریا T2 Ultra و بر اساس گزارش سونی موبایل از شب گذشته به روزرسانی کیت کت را دریافت کرده است. این آپدیت برای نسخه تک سیم کارته این دستگاه با شماره 19.1.A.0.473 و برای نسخه دو سیم کارته نیز با شماره 19.1.C.0.116 به مرحله انتشار رسیده است.

بر طبق معمول به علت عدم به روزرسانی همزمان در تمامی مناطق دنیا، بسیاری هنوز موفق به دریافت این نسخه نشده اند. به همین خاطر ما رام رسمی این نسخه را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید با دانلود و نصب آن از طریق برنامه فلش تولز، جزو اولین نفراتی باشید که طعم شیرین کیت کت را در اکسپریا T2 Ultra تجربه خواهند کرد.

توجه داشته باشید این رام فقط برای مدل تک سیم کارته اکسپریا T2 Ultra است که با شماره ساخت 19.1.A.0.473 منتشر شده است. از نصب این رام بر روی مدل های دو سیم کارته جدا خودداری کنید.

شما میتوانید رام کیت کت اکسپریا T2 Ultra را هم اکنون از سایت تخصصی اکسپریا با لینک مستقیم دریافت کنید.

حجم: 1 گیگابایت
دانلود با لینک مستقیم
دانلود از لینک کمکی

به محض دریافت رام مربوط به نسخه دو سیم کارته این دستگاه آن را نیز در سایت تخصصی اکسپریا قرار خواهیم داد.