gsmarena_001
در چند روز اخیر یکی از مهمترین اخبار در دنیای اسمارت فون ها عرضه بازی محبوب و خارق العاده Modern Combat 5 بوده است. از استقبال بی نظیر کاربران و علاقه شدید آنها به این بازی میتوانیم به خوبی تشخیص دهیم سری بازی های Modern Combat یکی از محبوب ترین بازی های موجود برای انواع سیستم عامل های موبایل است.

 

تیم گیم لافت که سابقه ای طولانی در ارائه بازی های با کیفیت برای موبایل دارد جدیدترین نسخه از این بازی را روز گذشته به نمایش گذاشت که در همین مدت کم نیز با استقبال زیادی رو به رو شد.

 

شاید بسیاری از کاربران در نگاه اول به این بازی و مقایسه با حجم آن متعجب شده باشند. با توجه به تبلیغات گسترده ای که از این بازی شده بود انتظار میرفت Modern Combat 5 یک بازی بسیار پر حجم و سنگین باشد، اما این بازی با حجمی تقریبا نصب نسخه چهارم خود به گوگل پلی راه پیدا کرد!

 

اما حقیقت ماجرا اینگونه نبود. با وجود اینکه حجم اولیه این بازی در گوگل پلی تنها 932 مگابایت بود، اما حجم واقعی این بازی به مرز 2 گیگابایت نیز میرسد.
نکته اینجاست که فایل نصبی و دیتای ارائه شده برای بازی، حاوی مراحل بازی و نقشه های آن نبوده است و شما برای ورود به هر مرحله نیازمند دانلود آن مرحله هستید!

 

جالب تر آنجاست که مجموع مراحل این بازی حجمی بیش از 900 مگابایت را شامل میشود که شما باید تک تک آنها را از طریق گوشی خود دانلود کنید!
این بازی مجموعا 6 فصل و یا به اصطلاح Chapter دارد که هر فصل آن نیز از چندین مرحله تشکیل میشود. برای آنهایی که از اینترنت پرسرعت و یا وای فای در تلفن همراه خود استفاده میکنند، دریافت چپتر های بازی ار سختی نخواهد بود اما برای آن دسته از کاربرانی که از اینترنت GPRS بهره میبرند، دریافت تمامی مراحل بازی کاری بسیار دشوار است که کاربران را از لذت استفاده از این بازی زیبا محروم میکند.

اگر شما هم جزو این دسته از کاربران هستید نگران نباشید. به منظور راحتی شما کاربران عزیز ما فایل تمامی مراحل این بازی زیبا را دریافت کرده و در قالب یک فایل زیپ برای شما قرار داده ایم. شما با دانلود این فایل و انتقال آن به گوشی خود دیگر نگران مشکل دانلود فایل های دیتای این بازی نباشید!

چند نکته را در این رابطه توجه داشته باشید.
1- استفاده از این دیتا نیازمند هیچگونه دسترسی از جمله روت و ریکاوری نیست و تمامی کاربران میتوانند از آن استفاده کنند.
2– این دیتا فقط شامل مراحل بازی است و با نصب آن باز هم برای ورود به بازی نیاز به اتصال به اینترنت دارید. اما با استفاده از این دیتا حتی با اینترنت های کم سرعت نیز شما قادر به بازی هستید و تا پایان بازی، ترافیک بسیار کمی را مصرف خواهید کرد.
3– برای نصب این دیتا تمامی فایل های موجود در درون پوشه زیپ شده را به مسیر زیر انتقال دهید.
Android/data/com.gameloft.android.ANMP.GloftM5HM/files/dlcs
4– ممکن است بعضی از فایل های بازی را شما پیش از این به صورت خودکار دانلود کرده باشید. میتوانید فایل های جدید را جایگزین آنها کنید.
5– فایل زیپ به صورت فشرده شده و حجم آن 640 مگابایت است. بعد از خارج کردن از زیپ حجم کل به 940 مگابایت افزایش میباید.
6- توجه داشته باشید برای گذارندن تمامی مراحل این بازی دریافت این حجم از دیتا ضروری است. حال ممکن است این دیتا را خودتان و با تلفن همراه خود دریافت کرده باشید و یا اینکه از دیتای ارائه شده توسط ما استفاده کنید.

شما میتوانید فایل آفلاین تمامی مراحل بازی Modern Combat 5 را هم اکنون از سایت تخصصی اکسپریا دریافت کنید.

دانلود با لینک مستقیم

حجم فایل: 640 مگابایت