به رسم هر ساله، گوگل امسال نیز در نیمه دوم اردیبهشت ماه، کنفرانس توسعه دهندگان خود را با هدف معرفی جدیدترین قابلیت های اندروید P برگزار کرد. اندروید P چند روز قبل توسط گوگل به عنوان نسخه ای بتا و پیش نمایش معرفی و برای چند گوشی هوشمند عرضه شد.

یکی از گوشی هایی که این نسخه را به صورت رسمی و به عنوان نسخه بتا دریافت کرد، اکسپریا XZ2 از سونی بود. در خبرهای قبلی نگاهی به این نسخه و قابلیت های کلی آن در گوشی اکسپریا XZ2 داشتید. یکی از قابلیت هایی که در خبرهای قبلی به چشم آمد، لانچر جذاب و ساده این نسخه بود که حتماً با آن آشنا شدید.

این فرصت پدید آمد تا لانچر اختصاصی اندروید P را به صورت یک اپلیکیشن ساده و کم حجم، در اختیار شما بزرگواران قرار دهیم. این برنامه که در ادامه دانلود خواهید کرد، لانچر اختصاصی گوشی گوگل پیکسل در اندروید P است که بر روی سایر گوشی های اندرویدی از جمله اسمارت فون های اکسپریا قابل نصب و اجرا است.

پیشنهاد میکنیم این لانچر کم حجم را هم اکنون از طریق لینک زیر در پلی استور اختصاصی اکسپریان دانلود کنید. توجه داشته باشید که این لانچر، نسخه بتای لانچر گوگل برای اندروید P بوده و ممکن است پایداری لانچر اصلی را نداشته باشد. با این حال تجربه کوتاه مدت ما با این لانچر مشکلی را به ما نشان نداده است.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور