xperia-z3-plus-gallery-3-1280x840-12fd8040ef7bf4608c3a4fe4d8892cae
لانجر اختصاصی اکسپریا به خاطر سادگی آن مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. این لانچر شاید یکی از معدود لانچرهایی بود که هیچ تنظیماتی را در اختیار کاربر قرار نمیداد. اما به تازگی و در جدیدترین نسخه این لانچر سونی گزینه هایی را برای انجام شخصی سازی توسط کاربر به این لانچر اضافه کرد.

همانطور که در خبرهای قبلی مطلع شدید لانچر اکسپریا در نسخه جدید خود دارای یک بخش تنظیمات است که در آن دو گزینه فعال و غیر فعال سازی چرخش اتوماتیک صفحه و نیز تغییر اندازه آیکون ها به دو اندازه کوچک و بزرگ قرار دارد. این لانچر برای اولین بار در آپدیت اندروید 5.0 اکسپریا Z و نیز در گوشی تازه معرفی شده ی اکسپریا Z3 Plus مورد استفاده قرار گرفته است. سونی در این دستگاه از نسخه 8.1.A.0.4 لانچر اکسپریا استفاده کرده که در ادامه قصد معرفی آن را به شما داریم.

طبق معمول با معرفی گوشی های جدید سونی چشم امید همه به توسعه دهندگان است تا قابلیت ها و برنامه های کلیدی این گوشی ها را برای دیگر دستگاه ها پورت کنند. پروژه پورت برنامه های اکسپریا Z3 Plus نیز با لانچر این دستگاه کلید خورد و هم اکنون لانچر پرچمدار جدید سونی با قابلیت های جدید برای دیگر دستگاه ها قابل استفاده است.

این لانچر قابلیت نصب بر روی تمامی گوشی های اکسپریا با نسخه اندروید 5.0 و بالاتر را دارد. متاسفانه این نسخه تنها بر روی گوشی های روت شده قابل نصب است. اگر شما این دو پیش نیاز را برای نصب این لانچر دارید به شما توصیه میکنیم که به هیچ وجه لانچر جدید اکسپریا را از دست ندهید. پلی استور سایت تخصصی اکسپریا هم اکنون نسخه 8.1.A.0.4 لانچر اکسپریا را در اختیار شما قرار داده است.

Xperia-Home-8.1.A.0.4-app

Xperia-Home-8.1.A.0.4-apk