fb1
با گسترش به روزرسانی اندروید 5.0 توسط سونی، کم کم به تعداد کاربرانی که موفق به تجربه اندروید آب نبات چوبی شدند، افزوده میشود. در حال حاضر با توجه به انتشار آپدیت لالی پاپ برای حدود 10 دستگاه از خانواده اکسپریا، تعداد زیادی از کاربران در حال اجرای اندروید 5.0 بر روی دستگاه خود هستند.

عدم سازگاری کامل تم های قبلی سونی با رابط کاربری اندروید 5.0، توسعه دهندگان را به فعالیت بیشتر در زمینه ساخت تم های اکسپریا تشویق کرد. در این مدت کم هم ما شاهد انتشار تم های زیادی با قابلیت سازگاری با اندروید 5.0 لالی پاپ در گوشی های اکسپریا بوده ایم.

امروز قصد معرفی تم زیبای Fresh را در چهار رنگ متفاوت داریم که همگی مختص رام های رسمی سونی هستند. این تم ها تا حد زیادی شبیه به تم های اصلی و پیش فرض اکسپریا هستند که قابلیت نصب بر روی رام های رسمی لالی پاپ را دارند. این تم ها بر خلاف تم های دیگری که به صورت چندگانه و بر روی چند نسخه قابل اجرا هستند، تنها بر روی اندروید 5.0 لالی پاپ نصب میگردند.

حجم این تم ها بسیار کم، ولی در مقابل بسیار سبک و روان اجرا میشوند. تم Fresh در چهار رنگ آبی، سبز، قرمز و خاکستری در پلی استور سایت تخصصی اکسپریا برای دانلود آماده شده است.