xperia-z3-dual-gallery-03-1240x840-6883cf589e5475ffd76c418d6070d1d4
سونی موبایل، هفته گذشته پاسخ کاربرانی که در طرح بتای اندروید 6.0 مارشمالو شرکت کرده بودند را داد و یک به روزرسانی برای این نسخه ارائه کرد. نسخه بتای مارشمالو از هفته گذشته برای کاربران گوشی های اکسپریا Z3، اکسپریا Z3 Compact و اکسپریا Z2 که شرایط ثبت نام را داشتند عرضه شد.

نسخه بتای اندروید 6.0 یک مرتبه بالاتر از نسخه مفهومی مارشمالو است که پیش از این سونی برای کاربران خود ارائه کرده بود. در واقع نسخه بتا همان رام رسمی است که در حال حاضر مرحله آزمایش نهایی را سپری میکند.

برخی از کاربران در روزهای گذشته موفق به دریافت این آپدیت شدند اما با توجه به اینکه این طرح تنها در سه کشور اروپایی برپا شده بود فرصت تجربه مارشمالوی بتا از کاربران ایرانی گرفته شد. به همین خاطر حالا بهترین فرصت برای آنهایی که نمیتوانند تا عرضه رسمی به روزرسانی سونی صبر کنند نصب رام بتای این نسخه است.

طبق معمول همیشه انجمن تخصصی اکسپریا با یک موضوع مفید دیگر در اختیار شما قرار دارد. نسخه بتای رام رسمی اندروید 6.0.1 اکسپریا Z3 هم اکنون در انجمن قرار گرفته که شما میتوانید با دانلود و نصب آن آخرین نسخه اندروید را تجربه کنید. آموزش های لازم برای نصب این رام نیز در انجمن و در تاپیک مربوطه قرار گرفته است.

مشاهده موضوع در انجمن