sony_xperia_z5_camera_advertoral
همانطور که امروز در خبری مطلع شدیم، سونی برای گوشی های خانواده اکسپریا Z5 یک به روزرسانی اختصاصی را ارائه کرده که در آن برنامه دوربین به نسخه ای جدید ارتقا پیدا کرده است. این به روزرسانی باعث شده رابط کاربری برنامه دوربین به کلی تغییر کند.

حالا و با این به روزرسانی رابط کاربری دوربین اکسپریا Z5 دقیقا همان چیزی شد که در ویدئوهای تبلیغاتی سونی در حین معرفی این دستگاه مشاهده کرده بودیم. در نسخه جدید تغییرات گسترده ای در رابط کاربری دوربین ایجاد شده و حالات عکس برداری و فیلم برداری نیز به کلی تغییر کرده است.

این نسخه در حال حاضر تنها برای گوشی های اکسپریا Z5، اکسپریا Z5 Compact و اکسپریا Z5 Premium ارائه شده اما احتمال میرود که در به روزرسانی اندروید 6.0 مارشمالو، گوشی های دیگری که آپدیت را دریافت میکنند این برنامه دوربین را به همراه داشته باشند. با این حال تا زمان عرضه به روزرسانی اندروید 6.0 این فرصت پدید آماده تا کاربران سایر گوشی های اکسپریا نیز بتوانند از دوربین جدید سونی استفاده کنند.

یک بار دیگر توسعه دهندگان اکسپریا خیلی سریع دست به کار شدند و نسخه جدید دوربین اکسپریا را برای سایر گوشی های سونی پورت کردند. این نسخه هم اکنون برای گوشی های دیگر اکسپریا پورت شده که کاربران میتوانند با دانلود و نصب آن تجربه جدیدی از دوربین سونی را داشته باشند.

اگر شما هم تمایل به استفاده از این برنامه دوربین دارید، از لینک زیر در انجمن تخصصی اکسپریا فایل نصبی و نیز آموزش نصب این مود را دریافت کنید.

مشاهده موضوع در انجمن