Sony-Xperia-Z1-Receiving-Android-4-4-KitKat-Update-in-Early-November-Report
سونی اوایل تیر ماه و در اقدامی عجیب، آپدیت اندروید 4.4.4 را برای سه محصول اکسپریا Z1، اکسپریا Z1 Compact و اکسپریا Z Ultra منتشر کرد. این آپدیت فقط چند روز پس از معرفی توسط گوگل و دقیقا زمانی انتشار یافت که رقبای سونی در حال آماده سازی برای انتشار نسخه 4.4.3 برای پرچمداران خود بودند…

این آپدیت تا کنون در بسیاری از مناطق منتشر شده و کاربران نیز موفق به دریافت آن شدند. اما بسیاری نیز هنوز موفق نشدند طعم شیرین آخرین نسخه اندروید را بچشند.

ما پیش از این رام مربوط به این نسخه را برای کاربران قرار داده بودیم اما به علت عدم پشتیبانی از زبان فارسی برخی از کاربران اقدام به نصب آن نکرده بودند. اما دیگر جای نگرانی نیست. هم اکنون رام نسخه جهانی اکسپریا Z1 با پشتیبانی کامل از زبان فارسی در کیبورد و تنظیمات و … از سایت تخصصی اکسپریا قابل دریافت است.

این آپدیت با شماره ساخت 14.4.A.0.108 به طور همزمان برای سه مدل اکسپریا Z1، اکسپریا Z1 Compact و اکسپریا Z Ultra منتشر شده است. از مهمترین تغییرات این نسخه علاوه بر استفاده از سورس اندروید 4.4.4 و قابلیت های اصلی این نسخه، میتوانیم به بهبود سرعت و عملکرد، آپدیت برنامه ها و … نیز اشاره کنیم.
این رام هم اکنون برای مدل C6903 از سایت تخصصی اکسپریا قابل دریافت است. توجه داشته باشید برای استفاده بهتر و عدم مواجهه با ارور در برنامه هایی همچون فایل منیجر و پخش کننده ها که با حافظه خارجی ارتباط دارند، از نسخه های آخر آنها استفاده کنید.

دانلود رام
نسخه: C6903
منطقه: جهانی
دانلود با لینک مستقیم
دانلود از سرور کمکی: لینک 1لینک 2

با تشکر از سعید فضل الله زاده