امروز قصد معرفی یکی دیگر از پوسته هایِ حرفه ای ساخته شده برایِ گوشی هایِ اکسپریا را داریم. پوسته پیشِ رو که « Ten » نام دارد، یکی از ساخته هایِ رضا پورفتح، عضو گروه پکسوتم میباشد. این پوسته از جزئیات گرافیکی بسیار زیادی بهره میبرد و در دسته پوسته هایِ با محیط تاریک برایِ گوشی هایِ اکسپریا قرار میگیرد، که علاوه بر داشتن تصاویر پس زمینه اختصاصی برایِ صفحه خانگی و صفحه قفل، دارایِ کلیدهایِ ناوبری اختصاصی بسیار زیبا، دکمه برنامه هایِ اختصاصی و آیکن پک بسیار شکیلی است، که زیبایی آنرا دو چندان کرده است.

همچنین این پوسته از ساعت آنالوگ اختصاصی برایِ صفحه قفل نیز بهره میبرد، که تنها بر رویِ گوشی هایِ اکسپریا Z2 و بالاتر قابل اجراست. این پوسته به لطف ماهان حمیدی عزیز (سرپرست گروه پکسوتم) دارایِ کیبورد اختصاصی و بسیار زیبایی برایِ گوشی هایِ با اَندروید 6.0 نیز میباشد، اما به دلیل پشتیبانی نشدن کیبورد اکسپریا به صورت رسمی در خانواده X، اعضایِ این خانواده نمیتوانند از کیبورد پوسته هایِ اکسپریا بهره ببرند.

البته لازم به ذکر است که با توجه به انتشار اَندروید 7.0 برایِ گوشی هایِ خانواده Z5 و گوشی اکسپریا +Z3 و با تست هایِ به عمل آمده، کیبورد شخصی سازی شده اکسپریا در اَندروید نوقایِ گوشی هایِ خانواده مذکور بدون مشکل تغییر می یابد و تنها کاربران گوشی هایِ خانواده X بر رویِ اَندروید نوقا از این ویژگی بی بهره خواهند بود.

در پایان ذکر این نکته نیز لازم است که این پوسته یکی از معدود پوسته هایی است که با اَندروید 7.0 نوقا سازگاری دارد، از این رو کاربران گوشی هایِ خانواده X، خانواده Z5 و گوشی اکسپریا +Z3 میتوانند این پوسته را به راحتی خریداری کرده و بر رویِ گوشی خود نصب نمایند. به گفته توسعه دهنده این پوسته با گوشی هایی که از اَندروید 4.4 و بالاتر بهره میبرند به خوبی سازگاری دارد و برایِ اجرایِ صحیح نیز نیازی به دسترسی روت ندارد.

ویژگی هایِ منحصر به فرد این پوسته:

– نویگیشن بار دو حالته
– صفحه قفل Inverted ( با آیکن ها و ساعت سیاه و صفحه سفید ) به همراه ویجت ساعت آنالوگ
– آیکن پک اختصاصی
– بیش از 230 عنصر تغییر یافته از UI سونی اکسپریا
– آهنگ زنگ و تماس iOS10
– رنگ هایِ بومی iOS10
– کیبورد تم شده ( به رنگ iOS10 با تم تیره ) برایِ سری Z
– نرم‌افزار تماس، مخاطبین و ساعت سونی تم شده ( در سری Z )
– ویجت اختصاصی ساعت آنالوگ TEN برای هوم اسکرین

توجه: قیمت اصلی این پوسته 1.500 تومان میباشد، اما به مناسبت ایام عید به مدت 1 هفته با قیمت 1.000 تومان در اختیار شما همراهان همیشگی قرار دارد. بدیهی است که پس از مدت زمان تعیین شده قیمت این پوسته افزایش پیدا خواهد کرد.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور