امروز قصد معرفی یکی از پوسته هایِ بسیار زیبا برایِ گوشی هایِ اکسپریا را داریم. پوسته پیشِ رو که « فانوس دریایی » نام دارد، به جرأت یکی از دوست داشتنی ترین پوسته هایِ طراحی شده برایِ گوشی هایِ اکسپریا میباشد. این پوسته تقریباً بیشتر قسمت هایِ رام رسمی گوشی هایِ اکسپریا را با تغییر و تحولات مواجه میکند، از این رو در رده پوسته هایِ حرفه ای اکسپریا قرار میگیرد.

این پوسته علاوه بر داشتن پس زمینه صفحه قفل و صفحه خانگی بسیار زیبا، دارایِ آیکن پک بسیار جذاب، کلیدهایِ ناوبری بسیار خاص و دکمه برنامه هایِ زیبایی میباشد. توسعه دهنده ساعت آنالوگ بسیار زیبایی نیز برایِ صفحه قفل در نظر گرفته است، که البته تنها بر رویِ گوشی هایِ اکسپریا Z2 و بالاتر قابل اجرا میباشد.

این پوسته یکی از معدود پوسته هایی است که با اَندروید 7.0 نوقا هماهنگ شده است و کاربران گوشی هایِ اکسپریا XZ، اکسپریا X Compact و اکسپریا X میتوانند به راحتی این پوسته را دانلود و بر رویِ گوشی خود نصب کنند. به گفته توسعه دهنده این پوسته با گوشی هایی که مجهز به اَندروید 4.4 و بالاتر هستند به خوبی سازگاری دارد و برایِ اجرایِ صحیح نیز نیازی به دسترسی روت ندارد.

در صورتی که به این پوسته علاقه مند شده اید، میتوانید از طریق فروشگاه نرم افزاری اکسپریا نسخه حرفه ای این پوسته بسیار زیبا و منحصر به فرد را دانلود و بر رویِ محصول اکسپریایِ خود نصب نمایید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور