photo_2016-05-23_02-00-50

امروز قصد معرفی دومین نسخه از پوسته بسیار زیبایِ Dark City را داریم. پس از استقبال خیل عظیمی از کاربران سایت تخصصی اکسپریا از پوسته Dark City، سازنده خوش ذوق این پوسته، سجاد عسکری تصمیم به ساخت دومین نسخه از این پوسته گرفت. در نسخه دوم پوسته شهر تاریک، توسعه دهنده سعی کرده است جزئیات را به نحو بسیار مطلوبی ارتقا دهد. به عنوان مثال میتوان به آیکن جدید برنامه ها یا تصویر پس زمینه صفحه خانگی اشاره کرد، که در نسخه جدید این پوسته یکی از عکسهایِ بسیار زیبایِ شهر سانفرانسیسکو در شب میباشد.

همچنین رنگ هایِ بومی نیز در این نسخه جان تازه ای گرفته اند و حالا پوسته Dark City 2 با اَندروید 6.0 مارشمالویِ سونی نیز به خوبی سازگاری دارد. به گفته توسعه دهنده این پوسته با گوشی هایی که مجهز به اَندروید 4.4 و بالاتر هستند به خوبی سازگاری دارد و برایِ اجرایِ صحیح نیازی به دسترسی روت ندارد. نسخه قبلی این پوسته را نیز میتوانید از این لینک دریافت کنید.

در صورتی که به این پوسته علاقه مند شده اید، میتوانید از طریق فروشگاه نرم افزاری اکسپریا این پوسته بسیار زیبا و منحصر به فرد را دانلود و بر رویِ محصول اکسپریایِ خود نصب نمایید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور