Theme Windows Phone Yellow C1

همه ما سالیان سال است که با ویندوز زندگی میکنیم. ویندوز مایکروسافت جزئی جدایی ناپذیر از زندگی بسیاری از مردم دنیاست. اما با توجه به اینکه تقریباً بسیاری از ما از ویندوز مایکروسافت بر رویِ کامپیوتر یا لپتاپ خود بهره میبریم، سمت ویندوزفون مایکروسافت نمیرویم، چون محدودیت هایِ سیستم عامل ویندوزفون مایکروسافت بسیار زیاد است.

اما اگر عاشق ظاهر فریبنده ویندوزفون باشیم باید چه کار کنیم؟ سونی در بخش تم تقریباً یکی از بهترین شرکت هاست. توسعه دهندگان پوسته هایِ مخصوص گوشی هایِ اکسپریا به لطف پشتیبانی طولانی مدت گوشی هایِ سونی از تم، بسیار حرفه ای شده اند و همین موضوع باعث میشود در این بخش احساس کم و کاستی نکنیم.

این هفته قصد داریم یکی از پوسته هایِ بسیار زیبا و خاص گوشی هایِ اکسپریا را با شما کاربران خوب محصولات سونی به اشتراک بگذاریم. همانطور که از تصاویر پیداست، این پوسته الهام گرفته شده از پوسته ویندوز فون با رنگ زرد برای گوشی هایِ اکسپریاست.

این پوسته از طراحی بسیار شکیل و خاصی بهره میبرد و توسعه دهنده سعی کرده است تضاد زیبایی از رنگ زرد و مشکی در این پوسته به وجود بیاورد. این پوسته همچنین از تصاویر پس زمینه بسیار زیبا و شادی بهره میبرد، که ارزش آن را دوچندان میکند. به گفته توسعه دهنده این پوسته با اَندروید ۴٫۳ و بالاتر به خوبی سازگاری دارد و نیازی به دسترسی روت هم ندارد.

در صورتی که به این پوسته علاقه مند شده اید، میتوانید از طریق فروشگاه نرم افزاری اکسپریا این پوسته بسیار زیبا و منحصر به فرد را دانلود و بر رویِ محصول اکسپریایِ خود نصب نمایید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور