xperia-theme-marshmallow-dark-cover

همانطور که در جریان هستید، سونی هنوز برنامه خود را برای زمان عرضه اَندروید مارشمالو معین نکرده است، اما با توجه به انتشار غریب الوقوع اَندروید 5.1 برای گوشی هایِ سلفی C4 و C5 Ultra، به نظر میرسد فاصله چندانی تا انتشار اَندروید 6.0 مارشمالو برای خانواده Z5 سونی نداشته باشیم، هر چند همه اینها در حد حدس و گمان هستند و هنوز هیچ خبری رسمی مبنی بر زمان عرضه اَندروید 6.0 سونی در دسترس نیست.

اما این هفته سعی داریم پوسته بسیار زیبایی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم که شما را پیش از دریافت اَندروید 6.0 سونی با حال و هوایِ این نسخه آشنا میکند. پوسته Marshmallow همانطور که از نامش پیداست، یک پوسته شبیه سازی شده از اَندروید مارشمالویِ سونی است. این پوسته که از محیط آخرین نسخه اَندروید مفهومی سونی الهام گرفته شده است، دارایِ عناصر و جزئیات گرافیکی بسیار زیادی است و در رده پوسته هایِ حرفه ای اکسپریا قرار میگیرد.

این پوسته با طراحی مینیمال و تصاویر پس زمینه بسیار با کیفیت خود در کنار تلفیق رنگ هایِ مناسب با یکدیگر به یکی از تم هایِ بسیار خاص برای گوشی هایِ اکسپریا بدل شده است. به گفته سازنده این پوسته با اَندروید 5.1 گوشی هایِ خانواده Z1 تا Z5 به خوبی همخوانی دارد و نیازی به دسترسی روت هم ندارد.

در صورتی که به این پوسته علاقه مند شده اید، میتوانید از طریق فروشگاه نرم افزاری اکسپریا این پوسته بسیار زیبا و منحصر به فرد را دانلود و بر رویِ محصول اکسپریایِ خود نصب نمایید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور