photo_2016-02-29_00-37-03

سونی در نمایشگاه MWC 2016 همگان را شگفت زده کرد. این تیتری است که بارها و بارها در طی هفته ای که گذشت با آن مواجه شدیم. همانطور که میدانید، سونی در کنفرانس سالیانه خود در MWC 2016 از خانواده جدید و پر سر و صدایی تحت عنوان « خانواده X » پرده برداشت، که قرار است در آینده ای نزدیک تاج و تخت خانواده Z سونی را تصاحب کند.

سونی تأکید میکند که هنوز گوشی اکسپریا Z5 پرچمدار اصلی این شرکت است و محصولات خانواده X صرفاً جهت معرفی خط جدیدی از محصولات سونی با نگرش هایِ جدید این شرکت به جهانیان معرفی شده اند. اما از این حواشی که بگذریم، اگر با ما همراه بوده باشید و ویدئوهایِ مراسم معارفه محصولات جدید سونی موبایل را دنبال کرده باشید، حتماً متوجه شده اید که سونی بر رویِ محصولات خانواده جدید X از اَندروید 6.0.1 مارشمالویِ خود استفاده کرده و به نوعی از آن پرده برداشته است.

هنوز هیچ خبر رسمی از زمان انتشار اَندروید 6.0 مارشمالو برایِ محصولات پرچمدار سونی در دست نیست، اما در همین هفته ای که گذشت و با ویدئوهایی که اَصحاب رسانه از همایش سونی موبایل در کنفرانس MWC امسال به جهانیان مخابره کردند، توسعه دهندگان محصولات سونی نگرشی کُلی نسبت به ظاهر اَندروید 6.0 مارشمالویِ سونی پیدا کردند.

تا به امروز که در خدمت شما هستیم، پوسته هایِ زیادی با هدف شبیه سازی رابط کاربری محصولات جدید سونی در اَندروید 6.0 مارشمالو ساخته شده است. در این بین اما، تیم حرفه ای توسعه دهندگان سایت تخصصی اکسپریا بیکار ننشسته است و برایِ کاربران خوب محصولات سونی در ایران پوسته ای را با هدف شبیه سازی اَندروید 6.0 مارشمالویِ خانواده X سونی طراحی و توسعه داده است.

پوسته ای که این هفته قصد معرفی آن را داریم یکی از کارهایِ طراح و توسعه دهنده خوش ذوق ایرانی، سجّاد عسکری است. این توسعه دهنده سعی کرده است نهایت تلاش خود را برایِ شبیه سازی ظاهر اَندروید 6.0 مارشمالویِ سونی به کار ببندد و نتیجه کار از دید تیم حرفه ای سایت تخصصی اکسپریا بسیار مثبت ارزیابی شده است و این پوسته در اختیار شما کاربران خوب محصولات سونی قرار دارد.

این پوسته با داشتن عناصر گرافیکی بسیار زیادِ خود در رده تم هایِ حرفه ای برایِ محصولات اکسپریا قرار میگیرد و با داشتن تصاویر پس زمینه گوشی هایِ خانواده X سونی، حالِ و هوایِ اَندروید 6.0 مارشمالو را برایِ شما تداعی میکند. به گفته توسعه دهنده، این پوسته با گوشی هایی که به اَندروید 4.4 و بالاتر مجهز هستند به خوبی سازگاری دارد و برایِ اجرایِ صحیح نیازی به دسترسی روت نیز ندارد.

در صورتی که به این پوسته علاقه مند شده اید، میتوانید از طریق فروشگاه نرم افزاری اکسپریا این پوسته بسیار زیبا و منحصر به فرد را دانلود و بر رویِ محصول اکسپریایِ خود نصب نمایید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور