1024x400dark-1
سونی در اندروید 6.0 مارشمالو، برای اولین بار قابلیتی جدید را به لانچر اختصاصی خود افزوده که توسط آن کاربر میتواند آیکون های لانچر را بسته به سلیقه خود تغییر دهد. البته لانچر اختصاصی اکسپریا که این قابلیت را دارد پیشتر برای نسخه های پایینتر اندروید نیز پورت شده بود تا بدین وسیله کاربران زیادی امکان تغییر آیکون گوشی های خود را بدست بیاورند.

امکان تغییر آیکون های لانچر باعث شد تا در همین مدت کم پک های متعدد آیکون های گرافیکی برای لانچر اختصاصی اکسپریا ساخته شود. ما نیز در هفته های گذشته بسته های آیکون زیادی برای شما در سایت قرار دادیم که با استقبال شما نیز همراه شد.

آیکون پک Seven پیشنهاد ویژه ما برای امروز شماست که حتما توصیه میکنیم آن را بر روی گوشی خود نصب کنید. این آیکون پک با گرافیک بسیار زیبا فرصت خوبی برای ایجاد یک تنوع اساسی در لانچر اکسپریا است.


نصب این آیکون ها بدون دسترسی روت صورت میگیرد و تنها پیش نیاز برای آن نسخه اندروید 5.1 است. البته این آیکون ها بر روی نسخه جدید لانچر اکسپریا اجرا میشود. پس از نصب این برنامه با نگاه داشتن دست خود بر روی صفحه اصلی و مراجعه به تنظیمات لانچر و از گزینه Icon appearance پک آیکون Seven را انتخاب کنید.

این آیکون زیبا را میتوانید هم اکنون از پلی استور سایت تخصصی اکسپریا دریافت کنید. توجه داشته باشید برای نصب این آیکون باید حداقل نسخه 10 لانچر اکسپریا را بر روی گوشی خود نصب داشته باشید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور