DSC_0150

نسخه جدید لانچر اکسپریا، این فرصت را در اختیار ما گذاشت تا با نصب آیکون های متنوع، آنگونه که میخواهیم لانچر خود را شخصی سازی کنیم. نصب آیکون های گرافیکی از جمله قابلیت هایی بود که در لانچرهای اندرویدی مشاهده میشود اما جای خالی این ویژگی در لانچر اختصاصی اکسپریا به شدت محسوس بود.

سونی در اندروید 6.0 مارشمالو که برای سری Z5 و نیز به صورت بتا و مفهومی برای سری Z3 عرضه شده از لانچر جدیدی استفاده کرده که چنین قابلیتی را در خود جای داده است. امکان تغییر آیکون توسط کاربر توسعه دهندگان را بر آن داشت تا آیکون پک های متوعی را برای گوشی های اکسپریا بسازند.

پیش از این ما پک های متوعی از آیکون های سازگار با لانچر جدید اکسپریا را در سایت قرار دادیم که این بار نیز دو آیکون پک جدید را در اختیار شما میگذاریم. آیکون های زیبای Modern در دو رنگ سفید و مشکی ساخته شدند که نصب آن ها زیبایی خاصی به لانچر اکسپریا میبخشد.

نصب این آیکون ها بدون دسترسی روت صورت میگیرد و تنها پیش نیاز برای آن نسخه اندروید 5.1 است. البته این آیکون ها بر روی نسخه جدید لانچر اکسپریا اجرا میشود. پس از نصب این برنامه با مراجعه به تنظیمات لانچر و از گزینه Icon appearance پک آیکون Modern را انتخاب کنید.

این آیکون زیبا را میتوانید هم اکنون از پلی استور سایت تخصصی اکسپریا دریافت کنید. توجه داشته باشید برای نصب این آیکون باید حداقل نسخه 10 لانچر اکسپریا را بر روی گوشی خود نصب داشته باشید.

Screen-Shot-2016-04-03-at-2.51.40-PM

دانلود آیکون Modern در رنگ روشن


Screen-Shot-2016-04-03-at-2.58.25-PM

دانلود آیکون Modern در رنگ تیره

منبع: