sony-xperia-z2-nougat-7-0
با اعلام رسمی سونی، اکسپریا Z2 که یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین اسمارت فون های تاریخ سری Z بود، از دریافت اندروید 7.0 نوقا محروم شد. سونی به خاطر محدودیت سخت افزاری این دستگاه و سایر دستگاه های با پردازنده اسنپدراگون 801 مثل اکسپریا Z3، آنها را در همان ایستگاه اندروید 6.0 مارشمالو متوقف کرد.

البته حتما در جریان هستید که سونی پیش از این نسخه آزمایشی اندروید 7.0 را برای اکسپریا Z3 منتشر کرده بود. همین باعث شد توسعه دهندگان ره صد ساله را یک شبه طی کنند و رام های غیر رسمی متنوعی را برای این دستگاه و سایر دستگاه های با سخت افزار مشابه بسازند.

اکسپریا Z2 در کنار اکسپریا Z3 فرصت تجربه اندروید 7.0 نوقا را بدست آورد. حالا این دستگاه همگام با نکسوس ها و پیکسل ها، اندروید 7.1.1 را نیز به صورت غیر رسمی دریافت کرده است. رام رسمی اندروید 7.1.1 برای اکسپریا Z2 که تنها برای دستگاه های با بوت لودر باز ارائه شده فرصت خوبی برای صاحبان این دستگاه است که بعد از پشتیبانی رسمی سونی از گوشی های خود، حالا به دنبال ماجراجویی باشند.

این رام غیررسمی که امروز به شما معرفی میکنیم، تقریبا پایدارترین رام اندروید نوقا برای اکسپریا Z2 است. البته توجه داشته باشید همچنان ممکن است برخی از قسمت ها پایداری و کارایی رام های رسمی را نداشته باشند و بعضاً مشکلاتی نیز در آنها یافت شود. اما اگر به دنبال تجربه ای جدید از اندروید هستید این رام را امتحان کنید.


برای دانلود این رام، و آموزش نصب آن از لینک زیر در انجمن استفاده کنید. هر گونه سوال در خصوص این رام را نیز میتوانید در تاپیک زیر بپرسید. توجه داشته باشید این رام، غیر رسمی است و نصب آن کاملا به مسئولیت خودتان خواهد بود. حتما پیش از نصب، توضیحات مربوط را مطالعه کنید.

مشاهده موضوع در انجمن