با معرفی گوشی های جدید سونی در نمایشگاه CES 2018، ما شاهد رونمایی از والپیپرهای جدید سونی هم بودیم. هر سال یک یا دو والپیپر متحرک و مجموعه تم اختصاصی، رویه ای است که به خوبی با آن آشنایی داریم. طبیعی است که گوشی های جدید سونی هم با خود والپیپرهای جدید سونی را به همراه داشته باشند.

اکسپریا XA2، اکسپریا XA2 Ultra و اکسپریا L2 سه گوشی جدید سونی که به تازگی معرفی شدند، والپیپر متحرک جذابی دارند که در تصاویر و ویدئوهای مختلف حتما مشاهده کردید. تصویر پس زمینه این گوشی ها، تقریباً همان تصویر پس زمینه اکسپریا XZ Premium است که در پشت آن تصویر کهکشان نقش بسته است.

هر چقدر که فاصله معرفی تا عرضه گوشی های جدید سونی زیاد است، فاصله معرفی تا انتشار فایل های سیستمی آن کم است. خوشبختانه تم اصلی و تصویر پس زمینه متحرک گوشی های سری 2018 سونی از فایل های سیستمی اکسپریا XA2 استخراج شده که امکان نصب آن را بر روی تمامی گوشی های سونی فراهم کرده است.

این تم که همراه با آن والپیپر متحرک سونی هم قرار دارد، تم اصلی اکسپریا XA2 است که در ادامه برای دانلود آماده شده است. پس از نصب این تم همانند سایر تم های سونی آن را فعال کنید و از والپیپر متحرک جدید سونی لذت ببرید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور