Sony-Xperia-Z4v
اکسپریا Z4v جدیدترین اسمارت از خانواده اکسپریا است که چند روز قبل توسط سونی و برای اپراتور ورایزون آمریکا معرفی شد. این گوشی به علت اختصاصی بودن آن که تنها مختص اپراتور ورایزون است برخی قابلیت ها و ویژگی های انحصاری را در خود جای داده است. این دستگاه به طور مثال اولین عضو از گوشی های هوشمند اکسپریا است که از صفحه نمایش QHD برخوردار است.

علاوه بر ویژگی های سخت افزاری این دستگاه، سونی برای ایجاد تمایز بیشتر با سایر گوشی های خود در این دستگاه از تم جدیدی استفاده کرده است. تم اصلی این دستگاه به رنگ زرشگی است که جای این رنگ در بین رنگ های اصلی تم های اکسپریا خالی است.

شاید راحتترین کار برای توسعه دهندگان پورت کردن یا ساختن تم ها با الگوی گوشی های دیگر باشد. یکی از توسعه دهندگان نیز دست به ساخت یک تم زیبا برای گوشی های اکسپریا زده که در آن تماما از تصاویر پس زمینه و رنگ های اصلی اکسپریا Z4v استفاده شده است.

این تم زیبا قابلیت نصب بر روی تمامی گوشی های اکسپریا با نسخه اندروید 5.0 لالی پاپ و بالاتر را دارد. نصب این تم بدون نیاز به دسترسی روت امکان پذیر است. شما میتوانید این تم زیبا را هم اکنون از پلی استور سایت تخصصی اکسپریا دانلود و نصب نمایید.

vt

vt1