semc_theme_wallpaper
اگر با ما همراه بوده باشید چند روز قبل یک تم فوق العاده زیبا با نام Halla را در اختیار شما قرار داده بودیم که با استقبال خوبی نیز از سوی شما عزیزان همراه شد. این بار نیز قصد دارید یک تم دیگر را که توسط همان توسعه دهنده منتشر شده با هم مرور کنیم. نام تم جدید که امروز قصد معرفی آن را داریم Bezza است که همانند تم قبلی در بین تم های برتر اکسپریا است که تا به امروز مشاهده کرده ایم.

این تم همانند تم Halla با وجود حجم بسیار کم آن، یک دگرگونی وسیع را در رابط کاربری شما ایجاد میکند. نکته مهم در مورد این تم عدم نیاز به روت برای نصب است که در بین تمامی تم هایی که قابلیت نصب بر روی گوشی های روت نشده را دارند، این تم تغییرات ظاهری نسبتا بیشتری را در پی دارد.

در این تم فوق العاده از دکمه های مجازی لالی پاپ نیز استفاده شده است. نصب این تم بر روی اندروید ۴٫۳ و بالاتر امکان پذیر است. با نصب این تم تصاویر هوم اسکرین، لاک اسکرین، کلیدهای مجازی و منوی تنظیمات گوشی و… با موضوع این تم تغییر خواهند کرد. نصب این تم ممکن است در اندروید ۴٫۳ نسبت به اندروید ۴٫۴ تغییرات کمتری را شامل شود. پیشنهاد ما این است که تم فوق العاده زیبای Bezza را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

bezza_001

bezza_002

bezza