semc_theme_wallpaper
این روزها برای سونی و طرفدارانش روزهای آرامش قبل از طوفان است. از یک طرف سونی به زودی به روزرسانی لالی پاپ را برای محصولات خود عرضه خواهد کرد و از طرف دیگر نیز کنگره جهانی موبایل در پیش رو قرار دارد تا سونی محصولاتی جدید از خود را در این رویداد به نمایش بگذارد. در همین روزهای آرام نیز ما فرصت را غنیمت میشماریم و به معرفی تم های متنوعی برای گوشی های اکسپریا میپردازیم.

در روزهای گذشته چند تم متنوع و زیبا را با هم مرور کردیم. امروز نیز قصد معرفی یک تم دیگر از سری تم های اکسپریا را داریم که حتما رضایت شما دوستان عزیز را در پی خواهد داشت. این تم با وجود حجم بسیار کم آن، یک دگرگونی وسیع را در رابط کاربری شما ایجاد میکند. نکته مهم در مورد این تم عدم نیاز به روت برای نصب است که شاید در بین تمامی تم هایی که قابلیت نصب بر روی گوشی های روت نشده را دارند، این تم بیشترین تغییرات ظاهری را در پی دارد.

تم فوق العاده زیبای Halla پیشنهاد ما به شماست. این تم در جدیدترین به روزرسانی خود که روز گذشته در گوگل پلی منتشر شده به کلی نسبت به نسخه های اولیه دگرگون شده است. در این تم فوق العاده از دکمه های مجازی لالی پاپ نیز استفاده شده است. نصب این تم بر روی اندروید 4.3 و بالاتر امکان پذیر است. با نصب این تم تصاویر هوم اسکرین، لاک اسکرین، کلیدهای مجازی و منوی تنظیمات گوشی و… با موضوع این تم تغییر خواهند کرد. نصب این تم ممکن است در اندروید 4.3 نسبت به اندروید 4.4 تغییرات کمتری را شامل شود. پیشنهاد ما این است که تم فوق العاده زیبای Halla را به هیچ وجه از دست ندهید.